tulge tartusse kliendipäevadele
18.-19.04.2024!

 

Ootame teid Baltic Agro Machinery Tartu keskusesse (Kogre tee 7) kliendipäevadele, mis toimuvad
 • neljapäeval, 18. aprillil kell 10–18 ja
 • reedel, 19. aprillil kell 9–17.
Kohapeal on uudistamiseks välja pandud hulgaliselt põllu-, metsa- ja ehitustehnikat, põnevaid lahendusi looma-, taimekasvatajale, viljakäitlejale ja põlluharijatele ning loomulikult on teil võimalik neid masinaid ja seadmeid tundvate Baltic Agro Machinery ja Baltic Agro spetsialistidega vestelda.  

Lisaks kasulikule infole ootab teid mõnus meelelahutus.
 • ​Mõlemal päeval kell 14.00 toimub meie masinaplatsil oksjon.
  999-eurose alghinnaga läheb müüki näiteks korralik väiketraktor Farmtrac
  CLAASi tööriistakäru 133-osalise tööriistade komplektiga, alghinnaga 300€;
  FLIEGL sõnniku- ja silohaaramise kopp 1650 mm frontaal, alghinnaga 500€;
  Ponsse Loggers's Grease määre NLGI2 18kg, alghinnaga 10€;
  FLIEGL koormakonks pikendusega/ big bag, alghinnaga 199€;
  Baltic Agro on pannud oksjonile välja kevadise ja suvise aiavarustuse igale perenaisele!
  Tee oksjonil pakkumine ja rõõmusta perenaist! Saad kaasa igasse aeda või rõdule sobivad - pikatoimelise toa-, rõdu-  ja aiataimede väetise, toataimede kastmisväetise, lillemuru seemnesegu, maheda aedviljade kastmisväetise ja valiku ürdiseemneid. Kingituseks kaasa ka mugavad aiakindad! 
 • 18.04 kell 11.00, 13.00, 14.00 ja 16.00 esineb TalTech Cheerleaderite esinemisgrupp.
 • Saate osaleda täppistõstmise võistlusel, kus tõstmiseks kasutatakse PONSSE metsamasinat. Võistlused toimuvad N-R kell 11.00 -12.00.
 • Toimuvad ka traditsioonilised võistlused PONSSE simulaatoril. Võistlused toimuvad N-R kell 13.00 -14.00.
 • Lisaks saab Kubota miniekskavaatoriga kohapeal kaevata ning seda testida.
Kõigi vahel, kes meie Tartu keskust kliendipäevade ajal külastavad, loosime välja kaks auhinda: kevadiseks hooajaks BEDNAR OMEGA OO 6000 FL külviku kasutamise õiguse 50 ha külvamiseks ning Kamado söegrilli.

 

 

Baltic Agro Machinery tutvustab kliendipäevadel mitut uudset masinat.

 • Kliendipäeval on väljas erihindadega Trimble nutikad seadmed põllutöödeks. Kohapeal saate Trimble seadmeid tundva spetsialistiga konsulteerida.
 • Esindatud on LEMKENi mullaharimistehnika, sealhulgas uue kivikaitsega adrad Juwel 7 MVU ja Juwel 8 MVU, teada-tuntud ketasrandaalid Heliodor 9KA  ja Rubin 10/700 KUA ning uue põlvkonna Lemkeni kombikülvik SOLITAIR DT 600.
 • Näitame Fliegl ASW 271 Taurus FOX lükandseinaga haagist.
 • Kohal on ka töökindlad ja kütusesäästlikud Kobelco ning Kubota kaevemasinad.
 • Kliendipäevadel saate uudistada PONSSE metsamasinaid, sealhulgas väljaveotraktorit PONSSE Buffalo ja harvesteri Scorpion King.

Baltic Agro tiim tutvustab kohapeal juba tuttavaid ning ka uusi lahendusi.

 • Viljakäitleja võib uudistada ANTTI DUSTEX tolmueraldajat kuivatile ja tolmukonteinerit ning loomakasvataja taaskasutatud materjalist TRIOWRAP loop silokile.
 • Tutvuda saab SOILOPTIXi skanneriga, mis võimaldab edukalt optimeerida lupjamise ja väetamise kulusid. Baltic Agro põllumuldade skaneerimise teenus SOILOPTIX annab detailse ülevaate Sinu põllust: kaardistatakse mulla happesust, lõimist ja mullas leiduvaid toitaineid. Tänu mullakaartide infole võib lupjamise ja väetamise hinnavõit olla märgiline. Praegu on sobiv aeg teha ära skaneerimine, sest nii saad teada, kas põld on happeline ja vajab lupjamist. Vajadusel jõuad teostada põllu lupjamise ning juba paari nädala jooksul uue suvivilja peale külvata! 
 • Kohapeal on üles seatud PÕLLUILMAJAAM CORDULUS.
  Hetkel on eriti oluline jälgida põlluilmajaama abil nii õhu- kui mullatemperatuuri, sest temperatuuride kõikumine öösel ja päeval on suur. Tasub teada, et ilmajaam hoiab taimekasvatajat kevadel kursis kasulike külvi- ja pritsimisealaste soovituste, tuule kiiruse ning efektiivsete temperatuuride summaga.

Kohtumiseni Tartus!