GFX-1260™ TERMINAL

 

GFX-1260™ terminal on Trimble Agriculture’i uusim 12-tolline (30,5 cm) Android™-põhine ekraan, mis võimaldab hallata oma toiminguid, kasutades põllurakenduse Precision-IQ™ liidest. Kogege tehnoloogiat, mis töötab sama kõvasti kui GFX-1260 – lihtsalt kasutatav täppislahendus, mis ühendab jõudluse, töökindluse, paindlikkuse ja palju muud.

EELISED JA JÕUDLUS


Trimble’i GFX-TERMINALIDE seeria on loodud teie töö jaoks. Toome välja mõned eelised, mida GFX-1260 põllumeestele üle maailma pakub:

 • Töö efektiivsuse maksimeerimine
  Tänu oma tuttavale, hõlpsasti kasutatavale Precision-IQ liidesele ja võimsatele töötlemiskiirustele, mis on loodud mitmesuguste põllumajandustoimingute jaoks, võite olla kindel, et GFX-1260 aitab maksimeerida tööaega ja hoiab operaatorid tööl.
 • Ühenduvuse ja ühilduvuse optimeerimine
  GFX-1260 saab kasutada peaaegu kõikide seadmetega – olenemata margist või mudelist –, et see vastaks teie töö- või hooajalistele vajadustele.

OMADUSED JA VÕIMALUSED

Trimble’i GFX-ekraanid on loodud aitama hallata kõiki põllutööde aspekte intuitiivselt platvormilt, võimaldades samal ajal lihtsamat andmete jagamist kogu teie ettevõttes.

Precision-IQ
Precision-IQ platvorm annab teile võimaluse koguda ja hallata teavet ja andmeid põllul ning seejärel analüüsida seda teavet oma ettevõtte haldustarkvara abil.
AutoSync
AutoSync™ sünkroonib kõikides ühendatud seadmetes automaatselt juhtjooned, põldude nimed, piirid, materjalid, töövahendid, sõidukid ja operaatoriteabe.
Töökäsud
Ekraani töökäsud on kogum juhiseid põllutööde tegemiseks, mis luuakse veebis ja sünkroonitakse seejärel ekraaniga, et võimaldada kaugülesannete seadistamist.
ISOBUS ühilduvus
ISOBUS-funktsiooniga saate kasutada oma GFX-ekraani kombineeritud seadmete ja mitmesuguste töövahendite käitamiseks ühelt monitorilt.
Trimble App Central
Trimble’i Androidi-põhistel ekraanidel juurdepääsetav App Central pakub põllumeestele kasulikke rakendusi nende ettevõtte toimimise, keele- ja piirkondlike vastavusnõuete jaoks.

RIISTVARA SPETSIFIKATSIOONID

 

 • 30,5 cm kõrglahutusega puutetundlik värviekraan
 • Androidil põhinev operatsioonisüsteem
 • Precision-IQ püsivara
 • 32 GB salvestusruumi, 4 GB RAM
 • Valikuline ISOBUS-i töökontroller ja universaalterminal
 • Juhib kuni 6 sisendkanalit ja 48 lõiku
 • Ühenduskohta kahele USBle, 2 BRR-port, 3 CAN-porti ja 2 välise kaamera tugi, lisaks Bluetooth® ja Wi-Fi-ühendus.