KING ROLLER

King-Roller on viiesektsiooniline rull, mille töölaiused on 12,3 m, 15,3 m, 16,3 m, 18,3 m või 20,3 m. King-Rollerit on saadaval seitsme erineva tüüpi kettaga, sealhulgas on saadaval suured 24 "/ 620 mm Cambridge'i kettad (20,3 m laiuse mudeli jaoks on saadaval aga ainult neli tüüpi kettaid).

Eesti tingimustesse sobivad enamasti kolme tüüpi kettad: Crosskill, Star ja Cambridge. Neist esimene on kõige agressiivsem ja suure isepuhastusvõimega, sobides rasketele savimuldadele. Stari ketta näol on tegemist universaalse valikuga, mis sobib kõikidele muldadele ja ka rohumaale. Cambridge’i ketas on leebem ja sobib hästi ka külvijärgseks rullimiseks. Lisavarustusena saab kuni 15,3-meetrise rulli ette paigaldada lehtvedru-libisti, mille töönurk on hüdrauliliselt muudetav. He-Va annab oma toodetele 2-aastase garantii.

He-Va põllurullid on projekteeritud nii, et viiesektsiooniliste rullide transportlaius ei ületa 3 meetrit. Transportasendist tööasendisse lappamisel ja vastupidi seisab traktor paigal ehk masinaga ei ole vaja edasi-tagadi liikuda. Vaatamata suurele töölaiusele on traktori seiskamise korral asendite muutmine transpordiasendist tööasendisse lihtne.
King-Roller tootja kodulehel.

Kuna tegemist on suure tootlikkusega põllurulliga, siis näiteks töökiirusel 8 km/h on 20,3 m laiuse rulli arvutuslik tootlikkus 16,2 ha/h ja vedada jõuab seda vähemalt 220 hj traktoriga.

tehniline info:

Soovituslik traktori võimsus (hj)

Efektiivne töölaius (m)

Transpordilaius (m)

Tühikaal (kg)

TIP-ROLLER JA KING-ROLLER

 

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: