PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA MÜÜGIESINDAJAD

Arne Suigusaar
Viljandi- ja Valgamaa
arne.suigusaar@ba-machinery.ee
Tel. +372 521 6146

Taavi Rand
Hiiu-,Saare-, Lääne- ja Pärnumaa
taavi.rand@ba-machinery.ee
Tel. +372 5335 8636

Ülar Nõmmik
Viljandi-, Rapla-, Järva- ja Jõgevamaa
ular.nommik@ba-machinery.ee
Tel. +372 509 0794

Peep Orlovski
Harjumaa, Lääne- ja Ida-Virumaa
peep.orlovski@ba-machinery.ee
Tel. +372 553 4033

Rivo Russki
Võru- ja Põlvamaa
rivo.russki@ba-machinery.ee
Tel. +372 5620 3451

Enn Tumm
Tartumaa
enn.tumm@ba-machinery.ee
Tel. +372 528 7049

TOOTEJUHID

Marko Mirme
Tootejuht/CLAAS EASY, kombainid, silohekseldid, teleskooplaadurid, rataslaadurid, Bogballe väetiselaoturid
marko.mirme@ba-machinery.ee
Tel. +372 506 5702

Meelis Suurmann
Tootejuht/ CLAAS traktorid,
Alö frontaallaadurid, MX esirippsüsteemid,
LEMKEN mullaharimismasinad

meelis.suurmann@ba-machinery.ee
Tel. +372 5348 1303

Kristjan Nelis
Tootejuht/ CLAAS silomasinad,
Umega haagised, Spearhead niidukid, Müthing niidukid, He-Va rullid ja kobestid

kristjan.nelis@ba-machinery.ee
Tel. +372 528 1731 

Tiit Kurvits
Müügijuht/ kasutatud põllumajandustehnika


tiit.kurvits@ba-machinery.ee
Tel. +372 5108 272

MEIE MÜÜGIKESKUSED

JÜRI KESKUS
Põrguvälja tee 3a
Pildiküla, Rae vald
75308 Harjumaa

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud

TARTU KESKUS
Kogre tee 7
Räni küla, Kambja vald
61708 Tartumaa

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud

MÄEKÜLA KESKUS
Mäeküla, Paide vald
72604 Järvamaa

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud