LANGETUSPEAD

Ponsse langetuspeade projekteerimisel on kesksel kohal vastupidavus ja töökindlus. Langetuspea peab taluma suurt koormust, töötades samas täpselt ja võimalikult pehmelt, et vältida asjatut puutüve kahjustamist. Ponsse langetuspeade arendustöö toimub koostöös kasutajatega: aastakümnete pikkune kogemus ning pidev toodete arendamine on teinud Ponssest langetuspeatootjate seas kvaliteediliidri.

H5

H5 on väga võimas metsaharvendamiseks mõeldud langetuspea. See töötab tõhusalt mis tahes harvendusalal, isegi suurema läbimõõduga puude korral. Kiire ja täpne PONSSE H5 langetuspea on mitme tüve kaupa raiumises ekspert ning aitab raietööd kiirendada ja see on peaaegu sama efektiivne üksiktüvede töötlemisel kui palju suuremad langetuspead.

 

H6


H6 langetuspea on ideaalne harvendusraieks. Kompaktne langetuspea lõikab maha ainult valitud puud. PONSSE H6 sobib suurepäraselt ka uuendusraie jaoks. Selle suur avanemisvahemik ja võimas etteanne muudavad selle ideaalseks seadmeks ka suure läbimõõduga puude korral. PONSSE H6 on suurepärane mitmekülgne langetuspea, mis on pälvinud operaatorite usalduse üle kogu maailma.


 

H7

H7 on mõeldud spetsiaalselt suure läbimõõduga harvendusraieks ja lageraieks. Suure võimsusega võrreldes on PONSSE H7 langetuspea üllatavalt väike ja kiire. Suurepärased puukäitlemise omadused oma klassis suurendavad tootlikkust, isegi eri tüüpi metsaraie kohtades. H7 on väga kompaktne, tugev ja võimas langetuspea, mis sobib nõudlikuks harvendus-ja uuendusraieks. Selle võimas etteanne ja suurepärane võimsuse ja kaalu suhe muudavad masina tootlikuks nii okaspuu- kui ka lehtpuulankidel.
 

H8

H8 esindab suurimat ja võimsaimat ratastega väljaveotraktorite jaoks mõeldud langetuspeade valikut. Tugev konstruktsioon ja täiustatud funktsioonid muudavad H8 distsiplineeritud, äärmiselt vastupidavaks ja ökonoomseks töövahendiks, mis teeb metsaraie ühtaegu tõhusaks ja nauditavaks.

H8

PONSSE langetuspäid iseloomustab esmaklassiline jõudlus. Nende kindel struktuur, tõhusad funktsioonid ja täpne juhtimine tagavad suurepärase tootlikkuse, kõrge kvaliteedi ja mõistagi, pika tööea.

 

 

KÜSIGE PAKKUMIST VÕI VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST: