GFX-1060™ TERMINAL

 

GFX-1060™ on Trimble’i uusim 10-tolline (25,6 cm) Android™-põhine ekraan toimingute juhtimiseks ja teostamiseks Precision-IQ™ platvormi abil. GFX-1060 on loodud ühendama jõudlust, töökindlust, paindlikkust ja palju muud, jäädes samas mis tahes kogemustasemega operaatoritele hõlpsasti kasutatavaks.

EELISED JA JÕUDLUS


Trimble’i GFX-ekraanide seeria on loodud teie töö jaoks. Siin on vaid mõned eelised, mida GFX-1060 põllumeestele üle maailma võimaldab.

 • Töö efektiivsuse maksimeerimine
  Tänu oma tuttavale, hõlpsasti kasutatavale Precision-IQ liidesele ja võimsatele töötlemiskiirustele, mis on loodud mitmesuguste põllumajandustoimingute jaoks, võite olla kindel, et GFX-1060 aitab teil maksimeerida tööaega ja hoiab operaatorid tööl.
 • Ühenduvuse ja ühilduvuse optimeerimine
  GFX-1060 saab kasutada peaaegu kõikide seadmetega – olenemata margist või mudelist – ning seda on lihtne ühelt masinalt teisele liigutada, et see vastaks teie töö- või hooajalistele vajadustele.

OMADUSED JA VÕIMALUSED

Trimble’i GFX-ekraanid on loodud aitama hallata kõiki põllutööde aspekte intuitiivselt platvormilt, võimaldades samal ajal lihtsamat andmete jagamist kogu teie ettevõttes.

Precision-IQ
Precision-IQ platvorm annab teile võimaluse koguda ja hallata teavet ja andmeid põllul ning seejärel analüüsida seda teavet oma ettevõtte haldustarkvara abil.
AutoSync
AutoSync™ sünkroonib kõikides ühendatud seadmetes automaatselt juhtjooned, põldude nimed, piirid, materjalid, töövahendid, sõidukid ja operaatoriteabe.
Töökäsud
Ekraani töökäsud on kogum juhiseid põllutööde tegemiseks, mis luuakse veebis ja sünkroonitakse seejärel ekraaniga, et võimaldada kaugülesannete seadistamist.
ISOBUS ühilduvus
ISOBUS-funktsiooniga saate kasutada oma GFX-ekraani kombineeritud seadmete ja mitmesuguste töövahendite käitamiseks ühelt monitorilt.
Trimble App Central
Trimble’i Androidi-põhistel ekraanidel juurdepääsetav App Central pakub põllumeestele kasulikke rakendusi nende ettevõtte toimimise, keele- ja piirkondlike vastavusnõuete jaoks.

RIISTVARA SPETSIFIKATSIOONID

 

 • 10-tolline (25,6 cm) kõrglahutusega puutetundlik värviekraan
 • Androidil põhinev operatsioonisüsteem
 • Precision-IQ püsivara
 • 32 GB salvestusruumi, 4 GB RAM
 • Valikuline ISOBUS-i töökontroller ja universaalterminal
 • Juhib kuni 4 sisendkanalit ja 48 lõiku
 • Ühenduskohad kahele USBle, 1 BRR-port, 3 CAN-porti ja 2 välise kaamera tugi, lisaks Bluetooth® ja Wi-Fi-ühendus