ÖKOÄKE
HE-VA WEEDER HD

Ökoäke on saadaval 6 erineva mudeli näol, töölaiustega 3,0 m, 4,5 m, 6,0 m, 7,5 m, 9,0 m, või 12,0 m. Weeder HD on mõeldud umbrohutõrjeks teraviljas, õlikultuurides, peedis ja kartulis ning lisaks saab sellega äestada rohumaid.

Ökoäke koosneb 1,5 m laiustest ujuvatest sektsioonidest, mis kohanduvad ideaalselt maapinna reljeefiga. Igal sektsioonil on 5 rida topeltpiisid, piide vahe on 2,5 cm. Piide töönurk maapinna suhtes on 5 astmeliselt reguleeritav.
Lisavarustusena saab paigaldada hüdraulilise töönurga reguleerimise, mis võimaldab piide agressiivsust töö käigus sujuvalt seadistada. Weeder HD saab komplekteerida 7x600 mm ja/või 9x600 mm topeltpiidega, mis on sobivad ka külvamiseks.
Eriti head tööd teevad 9x600 mm piid rohumaade äestamisel –  surnud taimede jäänused ja sammal tõmmatakse kerge vaevaga üles. Piide vahetamine käib kiiresti ja kerge vaevaga – tööriistu pole selle jaoks tarvis.
Weeder HD-l on spindli abil reguleeritavad tugirattad. Lisaks saab piide ette monteerida tasanduslatid mutimullahunnikute ja lehmakookide tasandamiseks.

 

He-Va masinatel on 2 aastane tehasegarantii.

tehniline info:

Efektiivne töölaius (m)

Transpordilaius (m)

Topeltpiid (tk)

Soovituslik traktori võimsus (hj)

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: