BEDNAR

Lisaks mulla õigesti toimivale vee- ja õhurežiimile on vaja mulda varustada ka toitainetega. Kariloomade arvu hiljutine vähenemine on vähendanud orgaaniliste väetiste kasutamist ning praeguseks on orgaaniline väetis asendatud enamasti mineraalväetistega. Kõige sagedamini kasutatakse lämmastik-, fosfor-, kaalium- ja kaltsiumväetiseid.
Ajakohased teadmised toitainete käitumisest mullas on oluline tegur, mille järgi valida, kuhu väetised mullaprofiilis paigutada. Spetsiifiliste väetiste tõhusus oleneb nende vastastikmõjust pinnasega ning väetiste vees lahustumise võimest ja kiirusest.

OMEGA OO_L KÜLVIKUD 

Kompaktsed OMEGA OO_L külvikud on universaalsed masinad, mis sobivad põllukultuuride külvamiseks nii tavapäraste kui ka minimeeritud meetoditega ning võivad osutuda kasulikuks ka otsekülvil multši või pealekülvil. Külvikul OMEGA OO_L on silmapaistvalt kerge raam, millel on kettasektsioon mulla kultiveerimiseks, valikuline kolmas seemendirida ja suurepärane seemnekülv mulda. OMEGA OO_L külvikud on saadaval töölaiusega 3 kuni 9 meetrit.

OMEGA OO_FL KÜLVIKUD 

OMEGA OO_FL lisaväetamise võimalusega mudeli tootesari sisaldab kahekambrilise punkriga külvikuid. Need võimaldavad külvata põllukultuuri koos väetisega või külvata ühe töökäiguga korraga mitut põllukultuuri, näiteks põhi- ja vahekultuuri. OMEGA OO_FL külvikud pakuvad seega väga mitmekülgseid kasutusvõimalusi ja võimaldavad paindlikult kaasa minna uusimate agronoomiliste suundadega. OMEGA OO_FL töölaius jääb vahemikku 4 kuni 9 meetrit.

BEDNAR KÜLVIKUD

Bednar on asutatud 1997. aastal ning selle aja jooksul on ettevõttest kasvanud kiiresti innovatiivne ja professionaalne põllumajandustehnika tootja. Bednari tootevalikusse kuuluvad erinevad põllumajandusseadmed, kust leiab professionaalsed lahendused nii suur- kui ka väiketootja.

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: