KOMBINEERITUD
METSATRAKTORID

Kui tundub, et kaks masinat oleks liiga palju, siis on lahenduseks PONSSE Buffalo Dual! Ponsse kaksikmasin on võimas multitalent. See on hetkel turul kõige mitmekülgsem metsamasin, millesse on pandud kompromissitu võimsus ja tehnoloogia. PONSSE Buffalo Dual teeb raietööd efektiivseks ja paindlikuks. Kaksikmasin teeb ära kahe masina töö, kuid sellega kaasnevad vaid ühe masina käituskulud. Kaksikmasina saab muuta kiiresti võimsast harvesterist tugevaks väljaveotraktoriks ja tagasi. Buffalo Duali tehnoloogia on Ponsse absoluutse kvaliteediga, mida on praktikas testitud ja teile juba tuttav teistest mudelitest.

BUFFALO DUAL

Buffalo Dual on kombinatsioon tõhusast harvesterist ja võimsast väljaveotraktorist. Dual on ökonoomne valik, sest peate muretsema vaid ühe masina käituskulude eest. Selle saab muuta harvesterist väljaveotraktoriks ja tagasi vaid mõne minutiga. Buffalo Duali tehnoloogia on Ponsse absoluutse kvaliteediga, mida on praktikas testitud ja teile juba tuttav teistest mudelitest.
PONSSE Buffalo Dual on paindlikuks täienduseks standardmasinatele. See on ka kulutõhus lahendus objektidel, kus kahe masina kasutamine oleks liiga keeruline ja kallis. Dual on lihtne ja töökindel kombineeritud metsatraktor, mille aluseks on PONSSE Buffalo väljaveotraktor. Selle võimsus on enam kui piisav intensiivseks harvendusraieks ja küttepuidu lõikamiseks. Dual sobib ideaalselt ka väikese läbimõõduga metsa uuendusraieks. Selle kandevõime on 14 tonni või kuni 15 tonni koos tasakaalustatud haagisega. Võimas tööhüdraulika ja kraana muudavad Duali efektiivseks nii harvesterina kui ka väljaveotraktorina. PONSSE Buffalo Dual on midagi enamat kui väljaveotraktor, millele on lisatud langetuspea — see on spetsiaalne tööriist, mis on algusest peale disainitud kaksikmasinaks.

KÜSIGE PAKKUMIST VÕI VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST: