KÜLVIKUD

Parema saagikuse saavutamine seab järjest kõrgemaid nõudeid ka väetamisele ja tehnoloogiale. LEMKENi universaalsed ja mitmekülgsed külvikud om just selleks sobivad.

Saphir 9

Väiksematele ja keskmistele farmidele suure tootlikkusega mehaanilise ajamiga külvik. Saphir 9 sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. See võimaldab külvata kiirelt ning on vastupidav.

Saphir 10

Mugav seadistamine ja kasutamine. Elektriajamiga Saphir 10 külvik saab hõlpsasti hakkama külvinormidega vahemikus 0,5–500 kg/ha. Külvinormi saab reguleerida mugavalt traktori kabiinist.

Solitair DT

See külvik tõstab külviprotsessi uuele tasemele, pakkudes tõeliselt muljetavaldavat jõudlust. Selle kergus, tõhusus ja täiustatud tehnoloogiad muudavad külvamise mitte ainult lihtsamaks, vaid ka oluliselt paremaks.

AZURIT 9

Automaatse kalibreerimisega üksikterakülvik ei paiguta seemneid ühe reana, vaid üksteise suhtes nihkes kaksikreana, tulemuseks täpne kolmnurkpaigutus. Igale taimele jääb kasvamiseks 70% rohkem ruumi.

Compact Solitair 9H

Külvialuse pinna ettevalmistamiselei saa teha järeleandmisi. Seda nii taastihenduvuse kui ka parima külvitäpsuse saavutamisel. Tänapäevaste külvikutega soovitakse saavutada kõrgemat tootlikkust.

Compact Solitair 9 HD

Parema saagikuse saavutamine seab järjest kõrgemaid nõudeid ka väetamisele. Oluline on tagada erosiooni mõju vähenemine väetamisel ja seetõttu arendasid  Lemekni insenerid monokülvikust kombikülviku.

SOLITAIR 8+

Kuluefektiivne pneumaatiline külvik, mis on varustatud mehaanilise ajamiga. Doseerimissüsteemi käitatakse hooldusvaba kardaanivõlli ja astmevaba ülekandega.

SOLITAIR 9

Solitar  külvikut on võimalik tarnida rippes ja jäika või hüdrauliliselt kokkupandavat, järelveetavat ja hüdrauliliselt kokkupandavat töölaiusega  3…6 m. Võimalik kasutada solo külvikuna.

SOLITAIR 9+

Proovitud ja testitud klassika. Elektriajamiga Solitair 9+ külvik saab hõlpsasti hakkama külvinormidega vahemikus 0,5–500 kg/ha, mida saab reguleerida mugavalt traktori kabiinist.

Solitair 12

Tegemist on 8-12m töölaiusega pneumaatilise väljakülvi aparaadiga järelveetaava külvikuga, mis on mõeldud suurtele ettevõtetele suurte pindade väga efektiivseks ja ökonoomseks külviks.

SOLITAIR 25

Lemkeni külvik Solitair 25 on innovaatiline külvik, mida toodetakse mitmes versioonis, nii et eri vajadustega põllumajandusettevõtete jaoks on võimalik valida just sobiva suurusega masin.

solitair 25

Lemkeni külvik Solitair 25 on innovaatiline masin, mis hakkab turul silma universaalsuse ja mitmekülgsusega.

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: