ADRAD


LEMKENi atrade valikust leiab erinevatele müllatüüpidele sobiva adra kõikidele traktorile alates 40 hobujõust.

DIAMANT 16

Täiuslik, ilma külgtõmbeta künd, mille tagab uus OptiLine’i reguleerimissüsteem. Tegemist kütusesäästliku adraga. OptiLine süsteem on esimene ja siiani ainus reguleerimissüsteem, mis väldib kündmisel külgtõmmet, andes kuni 10% kütusesäästu.

DIAMANT 11/12

Nendel atradel on DuraMaxx hõlmad, mis on olnud kasutusel juba mitmeid aastaid Juwel atradel. Duramaxx riba- ja tavahõlmad on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest ilma poldi aukudeta, mis võimaldab suurendada hõlmade kulumiskindlust.

VARIOPAL

Suureks ja väikeseks künniks, laiad vaod laiadele rehvidele. VariOpal täidab ka kõige nõudlikuma kündja soovid. Erinevad hõlmad erinevatele mullatüüpidele nii, et igaüks leiab oma maadele täpselt sobiliku hõlma, mis tagab suure tootlikkuse ja soovitud künnisügavuse.

JUWEL

Uue põlvkonna ader-, Juwel-on kergesti kasutatav, turvaline ja väga kõrgekvaliteedilise töö tulemusega. Võimalik on saada 3 kuni 7 sahaga ja 140x140 mm ristlõikega raamiga. Juwel 8 on mõeldud keskmistele ja suurtele traktoritele.

JUWEL 10

Juwel 10 on täiesti uus mudel, mis ühendab endas ohutuse, kasutusmugavuse ja töökvaliteedi. Uue põlvkonna ader Juwel on just spetsiaalselt mõeldud suurtele traktoritele.
 

EUROPAL

Ideaalne tehnoloogia ja tõestatud töö kvaliteet. Kahe kuni seitsme hõlmalised adrad on väga töökindlad ja neid on kerge vedada ning nad on piisavalt rasked kündmiseks ka kõvadel pinnastel. Eelsahad on kinnitatud poltliidesteta ja on võimalik reguleerida ilma tööriistasid kasutamata.

EUROTITAN

Ader EuroTitan koos oma 9 kuni 12 sahkade arvuga on projekteeritud kõige suurematele traktoritele, mis turul saadaval on. Kõrge kvaliteediline teras ja uudseim CAD tehnoloogial põhinev tootmine kindlustab EuroTitanile väga pika eluea ja väikesed hooldekulud suurtootjatele.

VARITITAN

Kui erinevad pinnase tüübid ja ilmastiku olud sunnivad atra pidevalt seadistama siis on VariTitan, ader just õige valik. See on ader, mis vastab ökoloogilistele nõuetele ja on samas ökonoomselt töötav. Võimalus on valida 9 kuni 12 saha tüübi vahel, töölaiusega kuni 660 cm.

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

DIAMANT 16
 

Perfect ploughing with the new OptiLine system