KASUTATUD TEHNIKA

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
Arne Suigusaar
Lääne- ja Ida-Virumaa
arne.suigusaar@ba-machinery.ee
Tel. +372 521 6146

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
Taavi Rand
Harju-, Hiiu-,Saare-, Lääne- ja Pärnumaa
taavi.rand@ba-machinery.ee
Tel. +372 5335 8636

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
Ülar Nõmmik
Viljandi-, Rapla-, Järva- ja Jõgevamaa
ular.nommik@ba-machinery.ee
Tel. +372 509 0794

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
(lapsehoolduspuhkusel)

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
Rivo Russki
Võru-, Viljandi- ja Põlvamaa
rivo.russki@ba-machinery.ee
Tel. +372 5620 3451

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
Enn Tumm
Tartu- ja Valgamaa
enn.tumm@ba-machinery.ee
Tel. +372 528 7049

METSATEHNIKA
Mikk Kreevan
Tootejuht/kasutatud ja uued PONSSE metsamasinad
mikk.kreevan@ba-machinery.ee
Tel. +372 5342 4351

EHITUSTEHNIKA
Jaak Veski
Tootejuht/ kasutatud ja uued masinad Kobelco, Kubota, Atlas Copco, Grove
jaak.veski@ba-machinery.ee
Tel. +372 5051 206

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA
Tiit Kurvits
Müügijuht/ kasutatud põllumajandustehnika
tiit.kurvits@ba-machinery.ee
Tel. +372 5108 272