PÕLLUMAJANDUSMASINATE VARUOSAD

JÜRI KESKUS

Valmer Stalkov
Põllumajandustehnika varuosad
valmer.stalkov@ba-machinery.ee
Tel. +372 605 9126
Mob. +372 505 8779

Erkki Kukk
Ehitus- ja PONSSE metsatehnika varuosad
erkki.kukk@ba-machinery.ee
Tel. +372 605 9166
Mob. +372 5330 7358

Vallo Kriisa
Osakonnajuhataja
Põllumajandustehnika varuosad
vallo.kriisa@ba-machinery.ee
Tel. +372 605 9107
Mob. +372 509 4883

JÜRI KESKUS
Põrguvälja tee 3a
Pildiküla, Rae vald
75308 Harjumaa
varuosad@ba-machinery.ee

ALATES 11.03.2021 ON MEIE KESKUSED SULETUD.
VARUOSADE TELLIMISEKS PALUME ÜHENDUST VÕTTA PIIRKONDLIKU KONTAKTISIKUGA.

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud

VARUOSAD VALVETELEFON:
Tel. +372 605 9111

 

MÄEKÜLA KESKUS

Ants Liblik
Põllumajandustehnika varuosad
ants.liblik@ba-machinery.ee
Tel. +372 384 9514
Mob. +372 522 1831

Tarmo Pimpernel
Põllumajandustehnika varuosad
tarmo.pimpernel@ba-machinery.ee
Tel. +372 384 9521
Mob. +372 5326 7019

MÄEKÜLA KESKUS
Mäeküla
Paide linn
72604 Järvamaa
varuosad@ba-machinery.ee

ALATES 11.03.2021 ON MEIE KESKUSED SULETUD.
VARUOSADE TELLIMISEKS PALUME ÜHENDUST VÕTTA PIIRKONDLIKU KONTAKTISIKUGA.

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud

TARTU KESKUS

Mati Simm
Põllumajandus-, ehitus- ja PONSSE tehnika varuosad
mati.simm@ba-machinery.ee
Tel. +372 744 7608
Mob. +372 508 0658

Rivo Kokk
Põllumajandus- ja PONSSE tehnika varuosad
rivo.kokk@ba-machinery.ee
Tel. +372 744 7600
Mob. +372 5666 2241

Hanno Tooming
Põllumajandus-, ehitus-ja PONSSE tehnika varuosad
hanno.tooming@ba-machinery.ee
Tel. +372 5884 7598

TARTU KESKUS
Kogre tee 7
Räni küla, Kambja vald
61708 Tartumaa
varuosad@ba-machinery.ee

ALATES 11.03.2021 ON MEIE KESKUSED SULETUD.
VARUOSADE TELLIMISEKS PALUME ÜHENDUST VÕTTA PIIRKONDLIKU KONTAKTISIKUGA.

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud