PÕLLUMAJANDUSMASINATE VARUOSAD

LEHMJA KESKUS

Valmer Stalkov
Põllumajandustehnika varuosad
valmer.stalkov@ba-machinery.ee
Tel. +372 605 9126
Mob. +372 505 8779

Vallo Kriisa
Osakonnajuhataja
Põllumajandustehnika varuosad
vallo.kriisa@ba-machinery.ee
Tel. +372 605 9107
Mob. +372 509 4883

Kris Kikkas
Põllumajandus-, ehitus-ja PONSSE tehnika varuosad
kris.kikkas@ba-machinery.ee
Tel. +372 5884 7598

LEHMJA KESKUS
Rukki tee 8
Lehmja, Rae vald
75306 Harjumaa
varuosad@ba-machinery.ee

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud

VARUOSAD VALVETELEFON:
Tel. +372 605 9111

 

MÄEKÜLA KESKUS

Tarmo Pimpernel
Põllumajandustehnika varuosad
tarmo.pimpernel@ba-machinery.ee
Tel. +372 384 9521
Mob. +372 5326 7019

Egon Haidak
Põllumajandustehnika varuosad
egon.haidak@ba-machinery.ee
Tel. +372 384 9514
Mob. +372 5679 6961

MÄEKÜLA KESKUS
Mäeküla
Paide linn
72604 Järvamaa
varuosad@ba-machinery.ee

E-R 09.00 - 17.00
L-P Suletud

TARTU KESKUS

Rivo Kokk
Põllumajandus- ja PONSSE tehnika varuosad
rivo.kokk@ba-machinery.ee
Tel. +372 744 7600
Mob. +372 5666 2241

Rait Mitt
Põllumajandus-, metsa- ja ehitustehnika varuosad
rait.mitt@ba-machinery.ee
Tel. +372 744 7608
 

Veiko Rääts
Põllumajandus-, metsa- ja ehitustehnika varuosad
veiko.raats@ba-machinery.ee
Tel. +372 5669 3784

TARTU KESKUS
Kogre tee 7
Räni küla, Kambja vald
61708 Tartumaa
varuosad@ba-machinery.ee

E-R 08.00 - 17.00
L-P Suletud