HARVESTERID.

Stabiilsus ja juhitavus on metsamasinate puhul tähtsad omadused, samas on tööheaolu ja tootlikkuse jaoks vajalikud operaatori ergonoomiline töökeskkond. PONSSE harvesterid on tuntud oma hea nähtavuse- ning mugava- ja avara juhikabiini poolest. Kaheksarattalised harvesterid on tänu väiksele pinnasekoormusele keskkonnasõbralikud ja sobivad ideaalselt töötama madala koormustaluvusega pinnastel.

UUS SCORPION

Põhjalikult uuendatud masina arenduse aluseks on metsamasinate operaatorite tagasiside.
Tootearenduses on pööratud eelkõige tähelepanule paremale ergonoomikale, ohutusele, nähtavusele kabiinist ja kasutusmugavusele.

SCORPION KING

SCORPION on harvesteride seas elav legend. Selle disain ja innovaatiline tehnoloogia teeb sellest kaasaegse harvesteri etaloni. Scorpion on kõige populaarsem masin. See on paljudel turgudel enimmüüdud PONSSE harvester.

ERGO

ERGO on ülemaailmselt enimmüüdud PONSSE metsamasin. Selle masina hea maine taga on arvukad harvendus- ja uuendusraie objektid üle kogu maailma, kus see on tõestanud oma usaldusväärsust ja töökindlust.

BEAVER

BEAVER tunneb end kodus rasketes tingimustes ja seda võib usaldada ka kõikides kohtades, kus on vaja vastupidavat masinat. Kuuerattaline kiire ja tugeva konstruktsiooniga PONSSE Beaver on peatamatu tööloom ka kõige keerulisematel harvendusaladel.

FOX

FOX on kütusesäästlik ja võimas kombinatsioon uuest tehnoloogiast ja töökindlatest lahendustest. See masin on täpne, võimasa kraanaga, hea nähtavusega ning väikese pinnasesurvega, tänu millele sobib see nõudlikesse tingimustesse ja pehmele pinnasele.

COBRA

Cobra on mitmekülgne ja tõhus tööriist erinevatesse tingimustesse. Tänu kohandatavusele sobib see hästi nii harvendus- kui ka lageraieks. Kaheksa rattaga universaalmasin on tänu oma mitmekülgsusetele omadustele hea lisandus mis tahes masinapargile.

BEAR

BEAR on selle mudeliseeria suurim masin, kiiretoimeline hiiglane. Toores jõud koos täiustatud kaasaegse tehnoloogia ja operaatorikeskse ergonoomikaga teeb Bear mudeli äärmiselt tootlikuks harvesteriks, mis tunneb end kodus rasketes tingimustes.

PONSSE COBRA HARVESTER

PONSSE COBRA on mitmekülgne ja tõhus harvester, millega saab töötada väga erinevates tingimustes. Universaalsel kohandataval harvesteril on kaheksa ratast ja võimas kuuesilindriline mootor. Tänu suurele seadmete valikule sobib Cobra erinevate raie- ja töömeetodite jaoks.

KÜSIGE PAKKUMIST VÕI VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST: