HE-VA SUB-TILLER SÜGAVKOBESTI

See on tugev sügavkobesti, mis on ehitatud V-kujulisele raamile. V- profiiliga raam vähendab veojõu kulu – nõndaviisi saab suurendada töölaiust. Kobestusvannaste vahe ja hulk on seadistatav, neid saab raamil nihutada. Fikseeritud asend on vaid keskmisel vannasel. Tegemist on väga paindliku sügavkobestiga kuna seda on võimalik seadistada vastavalt konkreetsele vajadusele, olgu selleks siis kinnitallatud tehnoradade kobestamine või terve põllu töötlemine.

Sub-Tillerile pakutakse 6 erinevat raami: 2,5 m, 3 m, 3,5m, 4 m jäik, 4 m ja 5 m hüdrauliliselt kokku lapatav. Igale mudelile  saab paigaldada just nii palju vannaseid kui vaja on.

HE-VA Sub-Tilleri töösügavus küünib kuni 600 mm-ni. Kobestusvannase otsas paikneb vahetatav tööorgan, millel on 200 mm laiune horisontaalpind,  mis tõstab ja murendab pinnast soovitud sügavusel. Tööorgani kuju on kavandatud selline, et see ei tooks pinnale kive ja soovimatuid kamakaid. Tööorgan kinnitub vannasele ainsa poldi abil – selle vahetamine on kiire ja ei nõua suurt vaeva.

Sub-Tiller kombineerituna pneumaatilise peenseemnekülvikuga Multi-Seeder annab võimaluse kasutada seda seadet otsekülvikuna. Suurem töösügavus sobib eriti hästi õlikultuuride külvamisel. Künnitihes lõhutakse ja taime juurestikul on piisavalt ruumi ning niiskust arenemiseks.
Sügavkobesti tootja kodulehel.

Mineraalväetiste andmiseks saab Sub-Tillerile paigaldada pneumaatilise väetisekülviku Multi-Seeder FZ. Väetis annustatakse iga vannase taha, täpselt seemne alla.

tehniline info:

Soovituslik traktori võimsus (hj)

Efektiivne töölaius (m)

Transpordilaius (m)

Tühikaal (kg)

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: