Presessiteade

UUS ÜLEKOORMUSKAITSE LEMKENI ATRADELE

Professionaalse põlluharimise asjatundja LEMKEN toob turule automaatse ülekoormuskaitse OptiStone, mis on mõeldud Juweli, Diamanti ja Titani atradele.

17.06.2021.

Pressiteade

KOBELCO toob turule järgmise põlvkonna ekskavaatori SK210(N)LC-11

Turule jõuavad uhiuued mudelid SK210LC-11 ja SK210NLC-11 (kitsa veermikuga variant), mis kaasajastavad kvaliteetse ehitustehnika laia valikut. Järgmise põlvkonna mudel SK210(N)LC-11 pakub erakordset jõudlust, suuremat efektiivsust ja tootlikkust, järgides Kobelco elegantset PERFORMANCE X DESIGNi kontseptsiooni, et tagada masina suurepärane juhitavus ja mugavus. 
 

10.06.2021.

Presessiteade

Pullide nuumamisel annab SHREDLAGE®-i siloga söötmine selged eelised

Osnabrücki rakenduskõrgkool tõestas SHREDLAGE®-i eeliseid pullide nuumamisel. Osnabrücki rakenduskõrgkool kinnitas söötmiskatsega, et pullide nuumamisel annab SHREDLAGE®-i siloga söötmine selged eelised. Tulemused on nüüd avaldamiseks saadaval.

08.06.2021.

Pressiteade

CLAAS käivitas Le Mans’s tulevikutehase 

Prantsusmaal Le Mans’s asuv CLAASi traktorite tulevikutehas alustas ametlikult tegevust pärast kolmeaastast moderniseerimist. Tuginedes tipptasemel digitehnoloogiale, kehtestab see tootmisrajatis uued standardid.

21.05.2021.

Presessiteade

CLAAS ja maaelublogija töötasid laste jaoks välja pedaalidega liikurhekseldi

„Armas jõuluvana, sooviksin saada pedaalidega liikurhekseldit.“ Selle lause dikteeris kaks aastat tagasi Põhja-Friisimaal tegutseva maaelu suunamudija Julia Nisseni nelja-aastane poeg enda jõulusoovide nimekirja jaoks. 33-aastane naine, kes peab Deichdeerni blogi, oleks tahtnud selle pedaalidega liikurhekseldi soovi jõuluvanale muidugi edasi anda. Oli ainult üks mure: miniatuurset liikurhekseldit, mida laps saaks ise pedaalida, ei olnud siis veel olemas. 

19.05.2021.

Pressiteade

KUBOTA ESITLEB UUSI JA TÄIUSTATUD MINIEKSKAVAATOREID

Kubota on turule toonud kaks uut miniekskavaatorit, mis pakuvad kasutajatele  täiendavaid jõudlus- ja kasutuseeliseid. 

18.05.2021.

 

Pressiteade

Kobelco hiiglaste uus põlvkond

Kobelco laiendab oma valikut 50-tonniste ekskavaatorite klassis, tuues turule kaks uut mudelit.

14.05.2021.

 

Pressiteade

AVATUD ANDMEVAHETUSE ABIL MAAVILJELUS LIHTSAMAKS


Climate Corporationi (Bayer AG digipõllumajanduse üksus) kõige põhjalikuma juhtimissüsteemi Climate FieldView™ ja CLAAS TELEMATICSi saab nüüd CLAASi rakendusliidese kaudu üksteisega ühendada.

10.05.2021.

 

CLAAS LEXION 8900 – võimsam ja võimekam kui kunagi varem

Baltic Agro Machinery vahendusel on Eestimaa põllumeeste käsutusse jõudnud nii võimsuse kui teiste parameetrite poolest maailma suurim teraviljakombain, CLAAS LEXION 8900.

Pressiteade

Uus PONSSE Scorpioni kabiin võitis nimeka tootedisaini auhinna

Veebruaris turule tulnud uus PONSSE Scorpion võitis rahvusvaheliselt tunnustatud disainikonkursil Red Dot tootedisaini auhinna. 

14.04.2021.

 

Pressiteade

KUBOTA pälvis maailma prestiižseima disainiauhinna

Auhinna pälvis 5-tonniste miniekskavaatorite seeria. Tootjale on antud Red Doti auhind tunnustusena miniekskavaatorite seeria eest, mis on loodud spetsiaalselt maksimaalset mugavust, ohutust ja jõudlust silmas pidades.

13.04.2021.

Pressiteade

DANISH AGRO TÄHISTAB OMA 120. SÜNNIPÄEVA

1. aprillil 2021 möödub Danish Agro asutamisest 120 aastat. Ettevõte, mis kandis tollal nime „Stevns Foderstofforening“, asus tagasihoidlikus kontoris Taani Sjællandi piirkonna idaosas Store Heddinge turulinnas. Täna asub peakontor sealt vaid 6 km lääne pool.

29.03.2021.

Pressiteade

UUS CLAAS ARION 400 V STAGE TRAKTOR

Et tähistada Stage V heitgaasinormi juurutamist, on CLAASi ARION 400 traktorid läbinud värskenduskuuri. See tähendab uut disaini, sarja uut tippmudelit ning CLAAS Power Managementi (CPM), mis kasvatab võimsust mudelitel ARION 440 ja sealt ülespoole.

03.03.2021.

Tõhus tehnoradade planeerimine

Azurit 9 täppiskülvik võimaldab tänu DeltaRow kontseptsioonile luua tehnoradasid väga paindlike vahemaadega. Nüüd on mugavaks planeerimiseks saadaval ka LEMKENi tehnoradade konfiguraator.

 

03.03.2021

Ponsse toob turule harvesteriseeria Scorpion uue põlvkonna

Ponsse toob turule põhjalikult uuendatud Scorpioni harvesterid, mis vastavad kõigile tänapäevase metsanduse nõuetele. Uus PONSSE Scorpion tõstab metsalangetuse tootlikkuse ja ergonoomika täiesti uuele tasemele ja seab uue standardi operaatori töökeskkonnale.

24.02.2021

Spearhead Multicut 460 Y20 niiduk sünnipäevahinnaga

Euroopa juhtiv rootorniidukite tootja on turule toonud erimudeli, millega tähistatakse Multicut 460 kahekümnendat sünnipäeva. Spearhead Multicut 460 Y20 niiduk pakub parimat tootekvaliteeti sünnipäevahinnaga.

01.02.2021

 

 

PONSSE ESITLES UUT FULL SIMULAATORIT

Uus PONSSE Full simulaator on täissuuruses treeningsüsteem ning selle realistlik metsakeskkond ja detailne graafika pakuvad täiuslikku platvormi professionaalseks koolituseks. PONSSE simulaatoril on kolm 55-tollist püstist ekraani ja realistlik detailne graafika, et luua optimaalne treeningvaade. Simulaatori saab pakkida kompaktsesse transpordiasendisse ilma ekraane eemaldamata, mis võimaldab seda transportida läbi standardse ukseava.

28.01.2021

CLAASI UUED KOMBAINID 2020. AASTA TURULIIDRID EESTIS!

Täname Teid usalduse eest.
CLAASi kombain on juba viisteist aastat enim müüdud uus kombain Eestis.

11.01.2021

PONSSE METSAMASINAD 2020. AASTA TURULIIDRID EESTIS!

Ponsse uued metsamasinad on juba mitmendat aastat enim müüdud masinad Eestis.

Inimene vs. Masin - traktorite CEMOS vastupidavuskatsel

Saksamaa Põllumajandusühingu (DLG) läbi viidud põhjalikus katses näitas CLAAS CEMOS süsteem traktoritele kindlalt oma suurepärast võimet tõsta üldist tõhusust. Kultiveerimistööde korral registreeriti püsiv optimeerimispotentsiaal kuni 21 protsenti.

03.01.2021

Pressiteade

CLAAS AXION 960 CEMOS ON AASTA JÄTKUSUUTLIK TRAKTOR 2021!

26 erialaajakirjanikust koosnev rahvusvaheline žürii valis CLAAS AXION 960 CEMOS traktori aasta jätkusuutlikuks traktoriks 2021. CLAASile on auhind tõestuseks CEMOS dialoogisüsteemi asjakohasusest ja ainulaadsusest.

Pressiteade

MEIE UUS ÄRINIMI ON BALTIC AGRO MACHINERY AS

DA Estonian Machinery AS (endine Konekesko Eesti AS), Eesti üks suuremaid põllu-, ehitus- ja metsamasinate müüjaid, sai uue ärinime: Baltic Agro Machinery AS.

09.11.2020