VARUOSADE JA HOOLDUSE VALVETELEFONID VÄLJASPOOL TÖÖAEGA

Tuletame meelde, et kiirel hooajal saab hoolduse ja varuosadega seotud küsimustes meiega ühendust võtta väljaspool tööaega valvetelefoni teel.

Suurinvesteering: CLAASi söödakoristustehnika üksus võtab kursi kasvule

Lähiaastatel investeerib CLAAS enda Bad Saulgau üksuse ümberehitusse umbes 40 miljonit eurot. Sel moel viiakse tootmisrajatised, tehase infrastruktuur ja eelkõige tootmisvõimsus vastavusse pidevalt suureneva nõudluse ning edasise kasvuga.
Bad Saulgaus tegutseb CLAASi kontserni kompetentsikeskus, mis hõlmab söödakoristusahelat, alustades niitmisest ja lõpetades JAGUARi materjalivooga. 

BALTIC AGRO MACHINERY ON BEDNARI AMETLIK ESINDAJA EESTIS

Selleks, et pakkuda BEDNARi masinaid veelgi enamatele klientidele ja et oma turuosa suurendada, alustas ettevõte alates 21. aprillist 2022 koostööd BALTIC AGRO MACHINERY-ga. Baltic Agro Machinery AS hakkab tegelema BEDNAR masinate müügi, hoolduse ja varuosade tarnimisega Eestis.
BEDNAR FMT s.r.o. pikaajaline eesmärk on pakkuda oma tooteid lõppkasutajatele ja klientidele läbi stabiilsete ja tugevate kohalike partnerite võrgustiku. See on ainus viis, kuidas tagada BEDNARi masinate kvaliteetne müük lõppkasutajale ja professionaalne müügijärgne hooldus koos tehnilise toe, varuosade ja teenindusega.

CLAAS ESITLEB UUT RATASLAADURIT

CLAAS esitleb mudelit TORION 530, mis on uus 46 hj baastaseme mudel kompaktsete põllumajanduslike keskliigendiga rataslaadurite klassis. Ühtlasi lisandub mudelite TORION 535 ja 639 mootorile võimsust.
Väikeste keskliigendiga TORIONi rataslaadurite valikusse kuulub nüüd kolm mudelit, mille mootori võimsus on 46–74 hj. Väikeste keskliigendiga TORIONi rataslaadurite valikusse kuulub nüüd kolm mudelit, mille mootori võimsus on 46–74 hj.

 

CLAAS TRION pälvis FARM MACHINE 2022 auhinna

Rahvusvaheline žürii andis CLAAS TRION kombainide seeriale kombainide kategoorias FARM MACHINE 2022 tiitli. Koroonapandeemia tõttu toimus auhinnatseremoonia virtuaalselt. Iga kahe aasta tagant annab rahvusvahelistest põllumajandus- ja põllumajandustehnika valdkonna ajakirjanikest koosnev žürii välja FARM MACHINE auhinnad. Tavaliselt kuulutatakse need välja Agritechnica messil, kuid kuna sel aastal jäeti maailma juhtiv põllumajandustehnoloogia mess ära, otsustati korraldada auhindade andmine digitaalselt. Auhindade väljaandmine toimus kolme nädala jooksul, mil iga päev kuulutati välja ühe kategooria võitjad.

TEADMISED JA KOGEMUSED AITAVAD VÄHENDADA TEGEVUSKULUSID

Tahame olla parimad partnerid oma klientidele ning pingutame selle nimel. Täiustame pidevalt oma tööd, tooteid, teadmisi ja teenuseid, et meie kliendid saaksid kogeda parimat. Selleks vajame ka uut energiat, uut inimest. Hea meel on teatada meie uuest kolleegist – Kerro Kõva pikaajalised põllumajandusettevõtja kogemused, teadmised, kirg ja energia aitavad veelgi tõhustada meie kvaliteeti.
 

SÜSTEEM, MIS AITAB JUHIL PIDEVALT MASINAT KOHANDADA

Traktori mootori pöörlemiskiiruse vähendamine, ballastimine ja rehvirõhk, avaldavad töö kvaliteedile ja ka masina kütusekulule päris suurt mõju. Kui masin teeks seda sinu eest, siis mida see kõik ühele kogenud traktorijuhile annab?

 

Rekordiline käive ja ärikasum masinaüksuses

Rekordiline käive ja ärikasum masinaüksuses
Danish Agro kontsernil õnnestus saavutada masinaüksuses nii rekordiline käive kui ka ärikasum.

Pressiteade

CLAAS sai valmis JAGUAR TERRA TRACi sajanda liikurhekseldi

Liikurhekseldid on ühed kõige kallimad põllumajandusmasinad ja neid tuleb kasutada täiskoormusel. Nad vajavad ka suurepärast teenindust koos usaldusväärse ja kiire varuosatarnega. Paljudele klientidele on ostuotsuse kriteeriumiks ka omamise kogukulu. Siingi on JAGUARil tänu vähesele kulumisele ja väga heale edasimüügiväärtusele muljet avaldav positsioon.

Pressiteade

Tugeva Duo start

Alates järgmisest aastast tuleb Lemken välja võimsa kombinatsiooniga. See ideaalne lahendus lubab vedelaid orgaanilisi väetisi (näiteks läga) laotada ja pinnasesse lisada täpselt ning väikse kaoga.

 

Pressiteade

CLAAS kiirendab kasvu

CLAAS, üks maailma juhtivaid põllumajandusmasinate tootjaid, suurendas 2021. majandusaastal oma käivet 19%, jõudes 4,798 miljardi euroni (eelmisel aastal 4,042 miljardit eurot). Maksueelne kasum kerkis 357 miljoni euroni (eelmisel aastal 158 miljonit eurot).
„CLAASil õnnestus kasvada tarnemuredest ja pandeemiast hoolimata. Seejuures saavutasime käibe kasvus kahekohalise määra ja meie kasumlikkus paranes märkimisväärselt kõigis maailma piirkondades,“ ütles CLAASi kontserni juhatuse esimees Thomas Böck.

Pressiteade

LEMKENi uus ette riputatav vaopress hoiab täpset rada

Üha enam põllumehi kasutab ette riputatavat vaopressi, et maapinda taas tihendada ja koos tõstetud külvikuga töötamisel traktorit ballastida. Niisuguse seadme üks populaarne mudel on VarioPack.

Pressiteade

SPEARHEAD pikendab reduktorite garantii 7 aastani

Olles kindel oma toodete tugevas konstruktsioonis, on Euroopa tiibadega rootorniidukite turu liider pikendanud käigukasti garantiid terves Multicuti tootesarjas. Kõik mudelid – 160 kuni 820 – sisaldavad nüüd võimsamat, 165 hj reduktori süsteemi, millel on oma valdkonnas juhtiv, seitsmeaastane garantii.

 

Pressiteade

Kaks Agritechnica hõbemedalit CLAASi uuenduste eest 

DLG Agritechnica uute toodete komisjon andis kahele CLAASi uuendusele hõbemedali. Uus Terranimo® integreerimine juhi abistamise süsteemi CEMOS for Tractors ja CLAAS VARIO heedreid automaatselt reguleeriv funktsioon CEMOS AUTO HEADER on need kaks uuendust, mida teadlastest ja põllumeestest koosnev žürii auhinnaga tunnustas.

Pressiteade

Meie ettevõte pälvis peresõbraliku tööandja hõbemärgise

17. novembril andsid tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo virtuaalses tunnustusüritusel meie ettevõttele üle peresõbraliku tööandja hõbemärgise.

Pressiteade

Marek Tamm asus juhtima Baltic Agro Machinery AS-i

Alates 11. oktoobrist juhib Baltic Agro Machinery AS-i Marek Tamm, kes vastutab müügi-, teenindus- ja varuosade äritegevuse eest ettevõttes.
Marek Tamme eesmärk uue juhina on tagada äritegevuse üldine funktsionaalsus ja harmoonia, kus ettevõtte teeninduse ja varuosade võimekus käib pidevalt müügi ja müügiarengutega kaasas.

Pressiteade

Uued nelja rootoriga CLAASi vaalutid

CLAAS on üks maailma juhtivaid rootorvaalutite tarnijaid. Tema valikusse lisandub nüüd neli uut ja modernset neljarootorilist vaalutit. Need mudelid on täiesti uue lahendusega ning pakuvad arvukalt uuenduslikke omadusi ja ainulaadseid funktsioone, mis muudavad kasutaja elu lihtsamaks ning tagavad sööda tippkvaliteedi koos suure tööjõudlusega. 

Pressiteade

ULTRAMOODSAT TEHAST LAIENDATAKSE VEELGI

Krasnodari tehas on üks kaasaegsemaid kombainide ja põllumajandusmasinate tootmistehaseid kogu maailmas. Ultramoodsast tehasest väljub aastas 1000 TUCANO kombaini, mis on täies mahus kohapeal ehitatud, alates terastoorikutest kuni korpuse konstruktsioonini ja värvimisest valmismasinani.

Pressiteade

CLAAS toob turule TRIONi, teraviljakombainide keskmise klassi uue lipulaeva

Ülimoodne TRIONi mudelisari hõlmab peale viie ja kuue puisturiga masinate veel ühe või kahe rootoriga hübriidkombaine. Saadaval on ka mitu TERRA TRACi ja MONTANA versiooni. TRIONi motole „Fits your farm“ („Sobib Teie ettevõttesse“) tuginedes pakub see masinasari niisugust variantide ja varustuse paljusust nagu ei ükski teine selles teraviljakombainide klassis.

Pressiteade

Ponssel sai valmis 17 000. metsamasin

Vieremä tehase tootmisliinilt veeres maha 17 000. PONSSE metsamasin. See verstapostiks olev PONSSE Elk, mis ehitati augusti keskel, alustab oma tööd Kuusmoto Oy kindlates kätes.
PONSSE Elk on väiksem mudel keskmise suurusega masinate hulgast, mis on väga mitmekülgne suurusklass. Elk on õige valik, kui vajate ökonoomset, kuid võimsat töölooma harvendusele keskenduvaks metsatööks. 

CLAAS DOMINATOR on olnud pool sajandit kultuslik teraviljakombain

Ükski teine kombain pole mõjutanud teraviljakoristust sellisel määral nagu CLAAS DOMINATOR. 2021. aastal möödub selle mudelisarja turule toomisest 50 aastat. See tähendab, et DOMINATORi kaubamärki kandev kombain on olnud turul kauem kui ükski teine saagikoristusmasin maailmas.

Pressiteade

Uus CLAAS QUADRANT EVOLUTION


Suure tehnikauuenduse käigus täiustab CLAAS oma QUADRANTi suurpaki presse, et kasvatada jõudlust ja maksimeerida vastupidavust. Muu hulgas saab QUADRANT EVOLUTION selleks uue HD-koguri. CLAAS QUADRANT on olnud siiani Saksamaal enim müüdud suurpaki press. Tootmisaastaks 2022 läbivad QUADRANT 5000 ja 4200 mudelid põhjaliku tehnilise uuenduse ning nende lisanimeks saab EVOLUTION.

 

LEXION 8900 TERRA TRAC OSALEB KOMBAINIDE VÕRDLUSPÄEVAL KADRINAS

Augusti esimeses pooles toimuvad Lääne-Virumaal Kadrina vallas Aru Põllumajanduse eestvedamisel ja põldudel kombainide võrdluspäevad, kus osalevad nelja tootja viis kombaini.

Pressiteade

UUS ÜLEKOORMUSKAITSE LEMKENI ATRADELE

Professionaalse põlluharimise asjatundja LEMKEN toob turule automaatse ülekoormuskaitse OptiStone, mis on mõeldud Juweli, Diamanti ja Titani atradele.

17.06.2021.

Pressiteade

UUS automaatne haakeriista pidur CLAAS ARIONi traktorile

Nüüdsest on lisavarustusena saadaval uus automaatne haakeriista pidur CMATICu käigukastiga CLAAS ARIONi traktorile. See pidur stabiliseerib traktori ja haakeriista kombinatsiooni, eriti just allamäge või libedal pinnal sõites, ning pakub seejuures ka hulgaliselt lisamugavusi. 

07.07.2021.

Pressiteade

Uus varustuspakett CLAAS ARION 400 tippmudelitele

CLAAS on koondanud 2021. aasta märtsis turule toodud uute mudelite ARION 460 ja ARION 470 olulised tipptasemel varustuslahendused mugavuspaketti Premium.

12.07.2021.

Pressiteade

KOBELCO toob turule järgmise põlvkonna ekskavaatori SK210(N)LC-11

Turule jõuavad uhiuued mudelid SK210LC-11 ja SK210NLC-11 (kitsa veermikuga variant), mis kaasajastavad kvaliteetse ehitustehnika laia valikut. Järgmise põlvkonna mudel SK210(N)LC-11 pakub erakordset jõudlust, suuremat efektiivsust ja tootlikkust, järgides Kobelco elegantset PERFORMANCE X DESIGNi kontseptsiooni, et tagada masina suurepärane juhitavus ja mugavus. 
 

10.06.2021.

Pressiteade

Pullide nuumamisel annab SHREDLAGE®-i siloga söötmine selged eelised

Osnabrücki rakenduskõrgkool tõestas SHREDLAGE®-i eeliseid pullide nuumamisel. Osnabrücki rakenduskõrgkool kinnitas söötmiskatsega, et pullide nuumamisel annab SHREDLAGE®-i siloga söötmine selged eelised. Tulemused on nüüd avaldamiseks saadaval.

08.06.2021.

Pressiteade

CLAAS käivitas Le Mans’s tulevikutehase 

Prantsusmaal Le Mans’s asuv CLAASi traktorite tulevikutehas alustas ametlikult tegevust pärast kolmeaastast moderniseerimist. Tuginedes tipptasemel digitehnoloogiale, kehtestab see tootmisrajatis uued standardid.

21.05.2021.

Pressiteade

CLAAS ja maaelublogija töötasid laste jaoks välja pedaalidega liikurhekseldi

„Armas jõuluvana, sooviksin saada pedaalidega liikurhekseldit.“ Selle lause dikteeris kaks aastat tagasi Põhja-Friisimaal tegutseva maaelu suunamudija Julia Nisseni nelja-aastane poeg enda jõulusoovide nimekirja jaoks. 33-aastane naine, kes peab Deichdeerni blogi, oleks tahtnud selle pedaalidega liikurhekseldi soovi jõuluvanale muidugi edasi anda. Oli ainult üks mure: miniatuurset liikurhekseldit, mida laps saaks ise pedaalida, ei olnud siis veel olemas. 

19.05.2021.

Pressiteade

KUBOTA ESITLEB UUSI JA TÄIUSTATUD MINIEKSKAVAATOREID

Kubota on turule toonud kaks uut miniekskavaatorit, mis pakuvad kasutajatele  täiendavaid jõudlus- ja kasutuseeliseid. 

18.05.2021.

 

Pressiteade

Kobelco hiiglaste uus põlvkond

Kobelco laiendab oma valikut 50-tonniste ekskavaatorite klassis, tuues turule kaks uut mudelit.

14.05.2021.

 

Pressiteade

AVATUD ANDMEVAHETUSE ABIL MAAVILJELUS LIHTSAMAKS


Climate Corporationi (Bayer AG digipõllumajanduse üksus) kõige põhjalikuma juhtimissüsteemi Climate FieldView™ ja CLAAS TELEMATICSi saab nüüd CLAASi rakendusliidese kaudu üksteisega ühendada.

10.05.2021.

 

CLAAS LEXION 8900 – võimsam ja võimekam kui kunagi varem

Baltic Agro Machinery vahendusel on Eestimaa põllumeeste käsutusse jõudnud nii võimsuse kui teiste parameetrite poolest maailma suurim teraviljakombain, CLAAS LEXION 8900.

Pressiteade

Uus PONSSE Scorpioni kabiin võitis nimeka tootedisaini auhinna

Veebruaris turule tulnud uus PONSSE Scorpion võitis rahvusvaheliselt tunnustatud disainikonkursil Red Dot tootedisaini auhinna. 

14.04.2021.

 

Pressiteade

KUBOTA pälvis maailma prestiižseima disainiauhinna

Auhinna pälvis 5-tonniste miniekskavaatorite seeria. Tootjale on antud Red Doti auhind tunnustusena miniekskavaatorite seeria eest, mis on loodud spetsiaalselt maksimaalset mugavust, ohutust ja jõudlust silmas pidades.

13.04.2021.

Pressiteade

DANISH AGRO TÄHISTAB OMA 120. SÜNNIPÄEVA

1. aprillil 2021 möödub Danish Agro asutamisest 120 aastat. Ettevõte, mis kandis tollal nime „Stevns Foderstofforening“, asus tagasihoidlikus kontoris Taani Sjællandi piirkonna idaosas Store Heddinge turulinnas. Täna asub peakontor sealt vaid 6 km lääne pool.

29.03.2021.

Pressiteade

UUS CLAAS ARION 400 V STAGE TRAKTOR

Et tähistada Stage V heitgaasinormi juurutamist, on CLAASi ARION 400 traktorid läbinud värskenduskuuri. See tähendab uut disaini, sarja uut tippmudelit ning CLAAS Power Managementi (CPM), mis kasvatab võimsust mudelitel ARION 440 ja sealt ülespoole.

03.03.2021.

Tõhus tehnoradade planeerimine

Azurit 9 täppiskülvik võimaldab tänu DeltaRow kontseptsioonile luua tehnoradasid väga paindlike vahemaadega. Nüüd on mugavaks planeerimiseks saadaval ka LEMKENi tehnoradade konfiguraator.

 

03.03.2021

Ponsse toob turule harvesteriseeria Scorpion uue põlvkonna

Ponsse toob turule põhjalikult uuendatud Scorpioni harvesterid, mis vastavad kõigile tänapäevase metsanduse nõuetele. Uus PONSSE Scorpion tõstab metsalangetuse tootlikkuse ja ergonoomika täiesti uuele tasemele ja seab uue standardi operaatori töökeskkonnale.

24.02.2021

Spearhead Multicut 460 Y20 niiduk sünnipäevahinnaga

Euroopa juhtiv rootorniidukite tootja on turule toonud erimudeli, millega tähistatakse Multicut 460 kahekümnendat sünnipäeva. Spearhead Multicut 460 Y20 niiduk pakub parimat tootekvaliteeti sünnipäevahinnaga.

01.02.2021

 

 

PONSSE ESITLES UUT FULL SIMULAATORIT

Uus PONSSE Full simulaator on täissuuruses treeningsüsteem ning selle realistlik metsakeskkond ja detailne graafika pakuvad täiuslikku platvormi professionaalseks koolituseks. PONSSE simulaatoril on kolm 55-tollist püstist ekraani ja realistlik detailne graafika, et luua optimaalne treeningvaade. Simulaatori saab pakkida kompaktsesse transpordiasendisse ilma ekraane eemaldamata, mis võimaldab seda transportida läbi standardse ukseava.

28.01.2021

CLAASI UUED KOMBAINID 2020. AASTA TURULIIDRID EESTIS!

Täname Teid usalduse eest.
CLAASi kombain on juba viisteist aastat enim müüdud uus kombain Eestis.

11.01.2021

PONSSE METSAMASINAD 2020. AASTA TURULIIDRID EESTIS!

Ponsse uued metsamasinad on juba mitmendat aastat enim müüdud masinad Eestis.

Inimene vs. Masin - traktorite CEMOS vastupidavuskatsel

Saksamaa Põllumajandusühingu (DLG) läbi viidud põhjalikus katses näitas CLAAS CEMOS süsteem traktoritele kindlalt oma suurepärast võimet tõsta üldist tõhusust. Kultiveerimistööde korral registreeriti püsiv optimeerimispotentsiaal kuni 21 protsenti.

03.01.2021

Pressiteade

CLAAS AXION 960 CEMOS ON AASTA JÄTKUSUUTLIK TRAKTOR 2021!

26 erialaajakirjanikust koosnev rahvusvaheline žürii valis CLAAS AXION 960 CEMOS traktori aasta jätkusuutlikuks traktoriks 2021. CLAASile on auhind tõestuseks CEMOS dialoogisüsteemi asjakohasusest ja ainulaadsusest.

Pressiteade

MEIE UUS ÄRINIMI ON BALTIC AGRO MACHINERY AS

DA Estonian Machinery AS (endine Konekesko Eesti AS), Eesti üks suuremaid põllu-, ehitus- ja metsamasinate müüjaid, sai uue ärinime: Baltic Agro Machinery AS.

09.11.2020