Danish Agro Grupp

Baltic Agro Machinery  kuulub Danish Agro kontserni, mis on üks Euroopa suurimaid põllumajandusettevõtteid. Iga päev aitab Danish Agro grupp põllumeest maailmatasemel toidu tootmisel. Läbi oskusteabe ja kvaliteetsete toodete toetab grupp põllumajandustootjaid sööda, vitamiinide ja mineraalide lahuste, väetiste, taimekaitse, seemnete, masinate, digitaalsete lahenduste ja energiaga ning põllumeestelt põllukultuuride ostmisega. Lisaks tegutseb grupp toidutootmise valdkonnas.

Danish Agro grupi põhirõhk on põllumajandustootjale väärtuse loomine - seda nimetame kultiveerivaks väärtuseks. Loome väärtust meie klientidele koos meiega koostöö tegemise kaudu, nii ärilise edu kui ka teadmiste jagamisega

Danish Agro grupp asutati 1901. aastal Taanis ning tänaseks on arenenud kohalikust ettevõttest üks suurimaid põllumajandusettevõtteid. Täna kuulub Danish Agro grupp 8350 põllumajandustootjale ning seal töötab ligi 5000 töötajat, kes tegutsevad 17 riigis. Oleme Skandinaavia ja Läänemere regiooni põllumajandustootjatele üheks olulisemaks partneriks ning teeme iga päev koostööd enam kui 50 000 põllumajandustootjaga.