TIP-ROLLER XL

Tegemist on 12,3-15,3 m töölaiusega raske põllurulliga, mille eripäraks on 2 - realine tööorgan rulli ees. Esimene rida koosneb kultivaatori S-piidest, millele järgneb lehtvedru-libisti. 

Kahe realine tööorgan rulli ees võimaldab ühe töökäiguga ette valmistada ideaalse külvialuse ka raskematel muldadel. Rullil kasutatavad valuterasest Star kettad on kinnise struktuuriga ja väga hea isepuhastuva võimega. 
He-Va põllurullid on projekteeritud nii, et kolmesektsiooniliste rullide transportlaius on 2,55 meetrit ja viiesektsiooniliste oma ei ületa 3 meetrit. Transportasendist tööasendisse lappamisel ja vastupidi seisab traktor paigal ehk masinaga ei ole vaja edasi-tagadi liikuda. Eesti tingimustesse sobivad enamasti kolme tüüpi kettad: Crosskill, Star ja Cambridge. Neist esimene on kõige agressiivsem ja suure isepuhastusvõimega, sobides rasketele savimuldadele. Stari ketta näol on tegemist universaalse valikuga, mis sobib kõikidele muldadele ja ka rohumaale. Cambridge’i ketas on leebem ja sobib hästi ka külvijärgseks rullimiseks. 
TIP-ROLLER XL tootja kodulehel.

Lisavarustusena saab kuni 15,3-meetrise rulli ette paigaldada lehtvedru-libisti, mille töönurk on hüdrauliliselt muudetav. He-Va annab oma toodetele 2-aastase garantii.

tehniline info:

Soovituslik traktori võimsus (hj)

Efektiivne töölaius (m)

Transpordilaius (m)

Tühikaal (kg)

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: