VÄLJAVEO-
TRAKTORID

PONSSE väljaveotraktoritel on turu parim massi ja kandevõime suhe, oma klassi väikseimad pöörderaadiused ning masina raskus on ühtlaselt jaotatud kõikidele ratastele. Väljaveotraktoreid iseloomustab jõud, töökindlus, kasutusmugavus, keskkonnasõbralikkus ning turu parim massi ja kandevõime suhe. Tänu võimsale mootorile ja efektiivsetele haaratsitele on PONSSE väljaveotraktorid erakordselt tootlikud.

WISENT

Wisent käsitseb harvendusala ettevaatusega. Selle suurepärane manööverdamisvõime ja igasuunaline nähtavus aitavad vähendada puude võimalikke kahjustusi. Tänu kergele kaalule kahjustab see ka maastikku keskmisest vähem. Samas on sellel ikkagi suurepärane kandevõime ja võimsus, mis ei rauge mitte kunagi. Wisent on väike, kuid võimekas masin, millel on madalad heitkogused ja käituskulud.                        

          

ELK

Elk on väiksemat sorti masin väga mitmekülgses suurusklassis. Masina kompaktne disain teeb selle hästi manööverdatavaks ning suuremate masinatega samasugused komponendid teevad sellest võimsa ja vastupidava väljaveotraktori, millel on esmaklassiline kandevõime. Selle kiiresti reageeriv mootor ja muljetavaldav pöördemoment teevad töö mugavaks, eriti kui operaatoril on võimalus nautida kõige avaramat kabiini.                              

 

BUFFALO

Buffalo on enimmüüdud PONSSE väljaveotraktor maailmas. Selle tehnilised süsteemid ning töökindlus mis tahes tingimustes koos laia valiku kohandamisvõimalustega muudab Buffalo usaldusväärseks tööriistaks, mis suudab täita iga kliendi individuaalsed vajadused. Kui kliendid saavad valida 8 või 10 ratta, 14- kuni 15-tonnise kandevõime,7,8- kuni 10-meetrise haardeulatuse, pika haagise,  Active Frame, Active Crane ja mitmete muude tehniliste võimaluste seast.
 

BUFFALO KING

Buffalo King on suurim masin populaarses Buffalo seerias. Selle tehnilised süsteemid ning töökindlus mis tahes tingimustes koos laia valiku lisavõimalustega muudab Buffalo usaldusväärseks tööriistaks, mis suudab täita iga kliendi individuaalsed vajadused.  Kui kliendid saavad valida 18-tonnise kandevõime,7,8- kuni 9,5-meetrise haardeulatuse, Active Crane ja mitmete muude tehniliste võimaluste seast, siis saame tõesti rääkida kliendispetsiifilisest kohandamisest.
 

ELEPHANT KING

Elephant King on väljaveotraktorite seas kõige tugevam masin. Kui metsamasinad on projekteeritud ja valmistatud Soomes, võib olla kindel, et erinevatest tingimustest tulenevate nõuetega on arvestatud, olgu selleks näiteks temperatuur 50 kraadi üle või alla nulli. Vastupidav põhikonstruktsioon on usaldusväärne ja ei varja endas ühtegi halba üllatust, seda ka eriti raske töö korral. Ekstreemsetes tingimustes katsetatud tehnoloogia tagab tootlikkuse ja võimaldab operaatoril mis tahes tingimustes tööd jätkata.

ELEPHANT

Elephant esindab meie tootevaliku suuremate masinate osa nii võimsuse, kandevõime kui ka tootlikkuse poolest. Kui teil on vaja võimsust, mis võimaldaks laadida ühe korraga võimalikult palju puitu, on Elephant teie jaoks õige masin. Pikad transpordivahemaad, keeruline maastik ja järsud nõlvad ei ole PONSSE Elephant’ile mingiks probleemiks. Nagu ütleb nimigi, saab see tööloom töö tehtud ka sellistes tingimustes, mis oleks paljude teiste masinate jaoks liiga raske.

BISON ACTIVE FRAME

Bison on maailma kiireim väljaveotraktor. See on tõsi, kuna ühelgi teisel väljaveotraktoril pole astmeteta käiguvahetusega ülekannet. Kui aeglasest vahemikust kiirele vahemikule üleminekul ei ole vaja eelnevalt peatuda, läheb igat tüüpi maastikul töötamine palju kiiremini. Lihtsalt suru gaasipedaali. Standardvarustusse kuuluv Active Frame funktsiooniga on sõitmine sujuvam kui eales varem. See takistab oluliselt kabiini ja operaatori õõtsumist. Lisaks on nüüd saadaval uus PONSSE iste — esimene iste, mis on mõeldud spetsiaalselt metsamasinate jaoks.

BISON


Tugevat, 16-tonnise kandevõimega konstruktsiooni täiendab võimas MercedesBenzi/MTU mootor koos ainulaadse CVT käigukastiga. Astmevaba CVT pakub lõputut veojõudu ja märkimisväärselt suuremat sõidukiirust, tänu sellele on see raske koorma, keerulise maastiku ning pika vahemaa korral parim valik.
CVT Käigukasti ja suure suhtarvuga hüdraulika tõhusus annab Bison Active Frame’ile võrratu sõidu- ja kandevõime, erakordse kütusesäästu ning vaikse ja mugava töökeskkonna.

 

 

KÜSIGE PAKKUMIST VÕI VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST: