KULTIVAATORID

Tõhusad abimehed orgaanilise materjali segamiseks ja pealismulla kobestamiseks.

KORUND 8

Suure efektiivsuse ja paljude lisadega külvialuse ettevalmistuse kultivaator. Külvialuse ettevalmistamise kultivaatorit, Korund, võib iseloomustada kui põldude tasandajat, pinnase kobestajat, juurijat ning töödeldud pinnase kaanetajat.

KARAT 10

Kultivaatori piid on paigutatud tõmbetelje ümber sümmeetriliselt, mis annab masinale väga madala haakekõrguse ja tagab samal ajal intensiivse segamise. Lisaks sellele tagab see madalama veojõuvajaduse ja külgtõmbe. See on eriti oluline siis, kui kultivaatorit kasutatakse koos rea jälgimise süsteemiga.

KARAT 12

LEMKEN on välja arendanud Karat 12 kultivaatori, mis on mõeldud nii madalaks kui ka sügavaks kultiveerimiseks kuni 30 sügavuselt, eriti raskematel muldadel. See kultivaator on äärmiselt kompaktne ja stabiilne, kuid samas ka väga käbe nii põllul kui ka teetranspordil.
 

KORALIN 9

LEMKEN Koralin kultivaatori näol on tegemist uuendusliku hübriidkultivaatoriga. See kultivaator on eriti tõhus umbrohtude tõrjel suurtel aladel või kohtades, kus põhku pole õnnestunud eemaldada.

KRISTALL

Kristalli kohta saab öelda, et tegemist on tipptasemel töö ja kompaktse disainiga. Uue kultivaatori Kristall tööorganid kahes reas on tõestanud enda töö kvaliteeti juba tema eelkäija juures.

SYSTEM KOMPAKTOR

Ideaalne masin külviks ettevalmistamisel. Sellega saab kohe ühe töökäiguga pinnase ideaalselt tasandatud, taastihendatud ja seda veel väga täpse töösügavuse juures.

TOPAS

Sellel esirippkultivaatoril on lühike, kompaktne ja ideaalse raskuskeskmega konstruktsioon, mida saab kombineerida teiste seadmetega.

DOLOMIT 9

Eelkobesti LEMKEN Dolomit 9 sobib ideaalselt maaharimismeetodite puhul, kus atra ei kasutata. Eriti hea on teda kasutada koos Zirkoni aktiiväkkega.

LABRADOR

Vettimine häirib mulla hästi reguleeritud gaasivahetust. Vettimisega kaasneva saagikao vältimiseks on eriti oluline aluspinnast sihipäraselt kobestada sõiduraja kobestajaga.

KARAT ja KRISTALL

Karat ja Kristall kultivaatorid on sobivad intensiivseks tööks nii sügaval kui madalal kõrrekoorimisel.

KÜSI PAKKUMIST VÕI VÕTA ÜHENDUST: