Masinajuhid eelistavad Kobelco ekskavaatorit

2022

Viaston on teid ja taristuid rajav Eesti ettevõte, kes on tegutsenud juba ligi seitse aastat. Viastoni masinaparki kuulub kokku kümme ühikut rasketehnikat, neist neli on Kobelco ekskavaatorid.

Miks valisite just Kobelco masina?
Viaston ei ole eraldi spetsialiseerunud renditeenuse pakkumusele, vaid me rakendame oma masinaid peamiselt enda ehitusobjektidel. Seetõttu on meie jaoks äärmiselt oluline masina efektiivsus, tootlikkus ning vastupidavus.
Oleme tehnika valikul kaasanud otsustusprotsessi alati ka masina operaatorid, kes senini on peamiselt kiitnud just kasutusmugavust ja töökindlust. Tööandajana on meie jaoks äärmiselt oluline, et juht tunneb ennast pikkadel tööpäevadel hästi ja kindlalt.

Eelmise aasta augustis-septembris otsustasime, et meie järgmine ekskavaator saab samuti olema Kobelco. Kuna Kobelco tehasel pidi tulema 2022. aastal välja uue põlvkonna mudel, siis olime valmis seda ootama. Uues ekskavaatoris on palju tähelepanu pööratud kabiinis juhi mugavusele, seda nii istme, kui ka muude lisade puhul. Juhil on uues kabiinis väga hea tööd teha: ta istub nagu sõiduautos.

Erkki Laurisoo
juhatuse liige
Viaston Infra OÜ 

„Masina ostu puhul on meie jaoks oluline ka järelhooldus ja varuosade kättesaadavus. Saan siinkohal kinnitada, et Kobelco hooldus- ja varuosatiimi tööga oleme väga rahul. Isegi peale masinate garantiiperioodi lõppemist ei ole me partnerit vahetanud ning kasutame endiselt Baltic Agro Machinery hooldus- ja varuosatiimi teenuseid.
Asjaolu, et meie ettevõttes on samaaegselt töös juba neli Kobelco ekskavaatorit, näitab kindlalt, et meiepoolne usaldus on välja teenitud.”

Tänaseks on Eestisse müüdud kokku 150 Kobelco uut ekskavaatorit. 150-s Kobelco ekskavaator sai maikuus pidulikut Viastoni esindajale üle antud. 

Seotud artiklid