GB HÜDRAULILISED VASARAD

General Breaker (GB) on ettevõte, mis on spetsialiseerunud hüdrauliliste vasarate ja muude erinevate ekskavaatori poomi külge kinnitatavate lisaseadmete tootmisele. GB poolt valmistatud seadmed on kasutajate poolt hinnatud oma kõrge kvaliteedi poolest. Tootmise protsessis järgitakse rangeid kvaliteedinorme. Nende täitmine tagatakse materjalide täpse töötlemisega kaasaegsetel seadmetel ja uusima tehnoloogiaga, rangete termilise töötluse normide järgimisega, täpse keevitusega. Valmistamise käigus toimub pidev kvaliteedikontroll ning valmistoodete katsetus enne tehasest väljastamist. GB toodete kvaliteedi järgimise protsessiga tagatakse, et kõik hüdraulilistes seadmetes kasutatavad komponendid on veatud. Sellega tagatakse seadmete pikaealine ja probleemideta töötamine.
GB tootja kodulehel.

  • T-seeria hüdraulilised vasarad on valmistatud kasutamiseks väikelaaduritel, laadurekskavaatoritel, väikestel ja keskmiste suurusega ekskavaatoritel kaaluga kuni 26 tonni.
  • F-seeria hüdraulilised vasarad on välja töötatud kasutamiseks ekskavaatoritel. F-seeria vasaratele on paigaldatud hüdrosüsteemis tekkida võiva vibratsiooni vältimiseks surveakumulaator.  Vasar mudeli nimetusega 40F on suurim – seda kasutatakse kuni 100-tonnise kaaluga ekskavaatorite küljes.
  • E-seeria hüdraulilised vasarad on valmistatud kasutamiseks kuni 70-tonniste ekskavaatoritega. Nendel vasaratel on samuti hüdraulika vibratsiooni vähendav surveakumulaator. Vasara tööd juhtivad ventiilid on toodud korpuse välispinnale, et tagada nende pikaajalisem häireteta töö.  

VASARAD

KIVIHAARATSID

VIBROKIHV

PUNNSEINALÖÖJA

VIBROPURUSTI

PUIDUHAARATSID

KÜSIGE PAKKUMIST VÕI VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST: