DYNAPAC

Dynapac on juhtiv jätkusuutlike tee-ehituslahenduste pakkuja. Dynapaci tootevalikus on uudsed teede ehitusmasinad: rullid, freesid, tasandusplaadid jne.
Ettevõte asub Rootsis ja kuulub Prantsusmaal asuvasse Fayat Gruppi.
Dynapac tootja kodulehel.

KOMBINEERITUD ASFALDIRULLID

Kombineeritud rullidel on tagumise valtsi asemel neli kummiratast. Kahekaupa ühendatud kummirattaid ajavad ringi kaks veomootorit. Sellega vähendatakse värske asfaltkatte kahjustamise ohtu järsul pööramisel. Kummirattad tagavad tihedama ja siledama asfaldipinna, mille saavutamine on teatud juhtudel vajalik.  
 

STAATILISED RULLID

CS142 teerull on kaasaegne, liigendraamiga staatiline kolme valtsiga rull. Kõik kolm, võrdse läbimõõduga valtsi avaldavad pinnasele ühesugust staatilist koormust. CS142 rulli kasutatakse eelkõige asfaldi tihendamiseks oludes, kus tihendatava kihi paksus, sõltuvalt asfaldi koostisest, on alla 50 mm. Staatiline rull sobib ideaalselt objektidele, kus vibratsioon ei ole lubatud nagu näiteks sildadel ja vanade hoonete läheduses.

KAHE VALTSIGA VIBRORULLID

Dynapaci kahe valtsiga vibrorullide tootevalikusse kuuluvad kõige väiksemad rullid asfaldi remontööde tegemiseks ja ka suured masinad mahukate ehitusobjektide tarbeks. Vibratsiooni summutavad ja turvalised (ROPS) kabiinid, juhi pöördistmed parema väljavaate tagamiseks, loogiliselt asetsevad juhtkangid ja -nupud tagavad efektiivse töö.

ÜHE VALTSIGA VIBRORULLID

Antud masinad esindavad Dynapaci pinnaserullide viiendat põlvkonda. Nende kaasaegne disain ja suurepärased tihendamise parameetrid iseloomustavad ettevõtte innovaatilist mõtlemist. Need masinad on palju enamat kui rullid. Seda tootepõlvkonda välja töötades lähenes Dynapac pinnasetihendamisele laiemalt. Arvesse on võetud teede planeerimisele püstitatud eesmärgid, tihendamise protsessi ja tihendamise tulemuse analüüsi.

ROOMIKLAOTUR

Dynapaci valikusse kuuluvad väikesed, keskmised
ja suured roomiklaoturid, mis võimaldavad jõustada uued ja kõrgemad standardid  asfalteerimise mahtude ja kvaliteedi osas.
Pikad ja laiad roomikud tagavad suurepärase haardumise ning laoturi stabiilsuse ka rasketes tingimustes.

 

RATASLAOTUR

Suurte rataslaoturite generatsioon tagab hea asfalteerimistulemuse ka liikudes ebatasasel pinnal. Tänu laiale rattavahele ja suurele pöördenurgale on rataslaoturis ühendatud suurepärane manööverdusvõime, haarduvus ja stabiilsus. Kompaktseid rataslaotureid iseloomustab nende universaalsus. Tänu nende suurele tootlikkusele on väikesed rataslaoturid ideaalsed väikesemahulistel asfalteerimistöödel ja asfaltkatete remondil.

TRANSPORTÖÖRID

MF2500CS on teedemasinate turul pakutavatest asfaldisööturitest ainus, mille transportlaius on ainult 2,55 meetrit. See muudab sööturi transpordi lihtsaks, kuna ei vajata eraldi veoluba. MF2500CS on varustatud võimsa konveiersüsteemiga, mis võimaldab kuni 27 tonni asfalti või liiva ümber laadida 35 sekundi jooksul.

KÜSIGE PAKKUMIST VÕI VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST: