LEMKENi ADRAD ON VALMIS IGAKS OLUKORRAKS!

Nüüd, kus taimekaitsevahendite kasutamist on hakatud piirama, on atrade kasutamine põlluharimises muutumas üha olulisemaks. Paljude põllumeeste jaoks on ader esimene valik eelkõige taimekaitsevahendite alternatiivina ning herbitsiididele resistentse umbrohu tõrjevahendina. Puhtad adravaod aitavad samuti vältida taimehaigusi ning hõlbustavad hiirte ja muude kahjurite tõrjet. Lisaks jäävad adraga töödeldud põllupinnad puhtad, ilma koristusjääkideta, luues niimoodi optimaalsed tingimused järgmiseks külvikorraks. Seetõttu pole adral siiamaani ühtegi olulist jätkusuutlikku alternatiivi.

LEMKENi atru võib usaldada:
 

Need on tugevamad tänu korralikule pöördteljele ja vastupidavale raamile.

Lühike ja stabiilne pöördtelg tagab adra pika tööea ka kõvas pinnases töötades. Spetsiifilise kuju tõttu talub see raskeid tingimusi ja pidevaid koormusi.

Meie adrad on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest ilma poldi aukudeta, mis võimaldab suurendada hõlmade kulumiskindlust ja seeläbi pikeneb eluiga ning ei vea teid põllutööde tegemisel mitte kunagi alt.

Pikk tööiga ja kõrge stabiilsus on saavutatud kulumiskindlate pukside ja karastatud tihvtide kasutamisega laagrites.

LEMKENi atru võib usaldada:

Neid on lihtsam reguleerida tänu usaldusväärsele ja ülimugavale OptiQuick reguleerimissüsteemile.

Adra õige reguleerimine vähendab materjali- ja kütusekulu. Tänu täpsele LEMKEN OptiQuick reguleerimissüsteemile on esimese vao laiuse ja traktori-adra veotõmbeliini seadmine lapsemäng.

LEMKENi atru võib usaldada:

Need on turvalisemad tänu uhiuuele OptiStone ülekoormusseadmele.

Isegi väga kivine pinnas ei ole LEMKENi atradele mingiks takistuseks.
Uus hüdrauliline ülekoormuskaitse OptiStone on nüüd veelgi stabiilsem ja suudab vältida hõlpsasti takistusi samaaegselt kuni 38 cm ulatuses vertikaalselt ja 20 cm ulatuses horisontaalselt. Rakendumisjõu miinimum- ja maksimumväärtusi saab seada vastavalt konkreetsetele maapinna tingimustele ilma traktoriistmelt tõusmata.
OptiStone tagab probleemideta töö igal ajal!

LEMKENi atru võib usaldada:

Suurem mitmekesisus tänu arvukatele varustusvalikutele.

Me teame oma klientide erinevaid vajadusi ja pakume teile erisuguseid seadmeid. Vao serval või vaos kündmiseks, vastavalt teie traktori võimsusklassile, kivisele või liivasele pinnasele - arvestame teie vajadustega ja aitame teil valida sobiva LEMKENi adra ja selle vastavalt seadistada!

LEMKENi atru võib usaldada:

Võimsam põldudel, kus on palju saagijääke.

LEMKEN pakub teile sobiva eelsaha ja tagab suure korpustevahelise ja raamialuse kliirensi, mis aitab teil hakkama saada suurte orgaanilise aine kogustega. Spetsiaalse kujuga adrahõlmad heidavad mulla korralikult vao põhja. Erinevad kuju ja pikkusega sahad täidavad kõik teie soovid!

LISAINFO LEMKENI ATRADE KOHTA: